winda

Skąd i gdzie pobrać Windows 7 professional

Skąd i gdzie pobrać Windows 7 professional – pobierz teraz

Windows 7 professional   jest jednym z najpopularniejszych na świecie systemem operacyjnym . Masa posiadaczy chwali sobie jego prace za stabilność pracy użytkowania jak i zgodność z urządzeniami. Pierwsze wydanie nastąpiło w 2009 roku a dokładnie 22 października i jest następca systemu Windows Vista wzbogacony o lepsze bezpieczeństwo, niezawodność, zgodność także lepsze oprogramowanie.

„Zaprojektowaliśmy i udoskonaliliśmy system Windows 7 zgodnie z opiniami użytkowników. Zasadniczo zależało im na tym, aby komputer był łatwy w obsłudze, szybszy i działał tak, jak sobie życzą. W odpowiedzi na te postulaty wprowadziliśmy setki podstawowych ulepszeń oraz kilka przekraczających wszelkie oczekiwania”- taki komunikat znajdował się na oficjalnej stronie Microsoft dotyczacej systemy Windows 7.

Windows 7 występuje w 6 różnych wersjach- Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise i Ultimate. Dwie pierwsze nazwy (Starter, Home Basic) są najsłabiej wyposażone z serii Windowa 7, z kolei Enterprise i Ultimate ostatnie wymienione wyżęj są wydane szczególnie dla dużych firm dysponujących pakietem Software Assurance. Tak wiec dla domowych użytkowników jak i mniejszych firm doskonała będzie Windows 7 Professjonal :)

Windows 7 Professional ma przekaz do bardziej wymagających użytkowników domowych jak i mniejszych firm. Windows 7 professional umożliwia:

dołączenie do domen,  obsługuje kodowanie EFS,  pliki Offline,  ma również rozwinięte opcje kopii zapasowej (bardzo cenna funkcja skierowana właśnie dla firm ale jakże przydatna użytkownikom domowym)  także podłączenia się przez Remote Desktopdo innej stacji roboczej czy Location Aware Printing doceniana w laptopach – automatyczne rozpoznanie sieć podłączenia komputer (domowa czy firmowa przy czym ustawia domyślnie drukarkę).     System dostępny na całym świecie jest szybki, bezawaryjny, intuicyjny.

Po pobraniu system możemy zainstalować bezpośrednio z pamięci przenośnej.

windows 7 – wymagania:

Procesor 1 GHz x86 lub x86-64 (32-bit lub 64-bit),
pamięć RAM 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit),
karta graficzna DirectX 9.0,
WDDM 1.0 lub lepszy,
pamięć VRAM 128 MB,
ilość wolnego miejsca na twardym dysku 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit).
Ta wersja WINDOWS 7 jest za darmo.

 

Skąd pobrać Windows 7 professional ?

Skąd pobrać Windows 7 professional

Czy system operacyjny windows 7 działa ?
1537gosów jest na Tak

http://www.godneprogramy.pl