Pokemon-Go-header-01

Skąd pobrać i jak zainstalować Pokemon Go?

Skąd pobrać i jak zainstalować Pokemon Go

Pokemon-Go-header-01

Pokemon Go to niesamowicie pasjonująca gra rozgrywana w naszej rzeczywistości. W grze wcielamy się w Pokemon Trenera, który przemierza cały świat w poszukiwaniu cennych Pokemonów. Wędrując po naszej okolicy, mamy okazję przeżyć niesamowitą przygodę z innymi ludźmi, którzy tak jak my są pasjonatami świata Pokemon. Możemy wspólnie poszukiwać PokeStopów z cennymi nagrodami, rywalizować o zdobycie GYMów oraz wspólnie trenować swoje Pokemony, aby stały się najsilniejsze! Zacznij emocjonującą rozgrywkę już dziś i dowiedz się, skąd pobrać i jak zainstalować Pokemon Go!

Każdy z nas marzył kiedyś o przeżyciu niesamowitej przygody, w której świat rzeczywisty jest połączony z tym wirtualnym. Taka rozgrywka jest niesamowicie wciągająca, ponieważ oprócz zdobywania licznych osiągnięć w grze, możemy spędzić czas z innymi ludźmi oraz cieszyć się wspaniałą pogodą podczas poszukiwania nowych Pokemonów. Ponadto podczas długich wędrówek możemy poznać nowe, atrakcyjne osoby, z którymi możemy zawrzeć przyjaźnie na całe lata. Mogą nam one udzielić cennych rad i wskazówek, które sprawią, że kiedyś zostaniemy Mistrzami Pokemon!

W każdej miejscowości odznaczonej na mapie znajdują się PokeStopy, w których gracz może zyskać atrakcyjne nagrody zupełnie za darmo! Po pewnym czasie możliwość wyciągnięcia fantów się odnawia, dzięki czemu możemy znów wrócić w tamto miejsce i cieszyć się ciekawymi przedmiotami w grze. W wielu miejscach, które odwiedzamy na co dzień, zostały założone Pokemon GYMy, w których możemy toczyć pojedynki z innymi graczami, którzy należą do obcej frakcji. Jeżeli dany GYM jest kontrolowany przez „naszych” – możemy wystawiać swoje Pokemony do walki i zdobywać PokeCoins – wirtualną walutę, za którą możemy kupić wiele cennych przedmiotów!

Na pytanie, gdzie pobrać Pokemon Go odpowiedź jest oczywista – wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się poniżej. Jedno kliknięcie dzieli nas od przeżycia ekscytującej przygody w świecie Pokemon. Nie zwlekaj i dołącz do milionów Pokemon Trenerów już dziś! Po pobraniu aplikacji nie pozostaje nam już nic innego, jak zainstalować Pokemon Go!

Pokemon Go download

Pokemon Go

Czy Pokemon Go działala?
1537gosów jest na Tak