gtasanandreas

Skąd i gdzie pobrać gta San Andreas na PC

Skąd pobrać gta San Andreas na PC

 

Pewnie zastanawiasz się Skąd pobrać gta San Andreas na PC ? Właśnie znalazłeś rozwiązanie, GTA Sun Andreas to jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów.

Grand Theft Auto: San Andreas – kolejna część jednej z najpopularniejszych gier akcji w przedstawiona w grafice 3D. Data wydania to 29 pażdziernik 2004. Mimo takiego upływu czasu od wydania aga cieszy się dużą popularnością.

Zawodnik włączając grę staje się bohaterem z roku 1992 pochodzenia Afroamerykańskiego ”CJ” ( Carla Johnsona) Carl to mężczyzna przeciętnego wzrostu, pochodzi z miasta Los Santos w stanie San Andreas a co ciekawe w tej wersji gry  możemy naszej postaci dobrać ubranie zrobić tatuaż czy też ulepszyć fryzurę. trzeba zadbać też o  jedzenie dla Carla a do wyboru mamy  restauracje fastfood, sklepy czy też kluby nocne. Ciekawe jest to iż my decydujemy jakiej postury będzie nasza postać fikcyjna i poprzez jedzenie wpływamy na jego kondycje w grze. W gta San Andreas zostały wprowadzone  nowe pojazdy takie jak rowery guady pociąg czy traktor.  Nasza postać jest dużo sprytniejsza gdyż potrafi pływać, nurkować jak i przeskakuje ogrodzenia. Wprowadzona została również opcja : strzelanie z auta czy innego pojazdu lub trzymanie broni w obu dłoniach.  możemy też korzystać z siłowni czy nauczyć się sztuk walki.  Podczas strzelaniny policja reaguje szybciej, ludzie na ulicach się pochylają. W nocy możemy też rabować mieszkania  Z całą pewnością przy gta San Andreas nie ma czasu na nudę, możecie odkrywać nowe udoskonalenia.

Gra zapewni nam z pewnością dużo rozrywki na długi okres czasu.  Zapraszam do pobrania to naprawdę bardzo proste.

wymagania sprzętowe: Rekomendowane: Pentium 4 1.4 GHz, 384MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza), 4.7 GB HDD
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3067

Skąd pobrać gta San Andreas na PC?

Skąd pobrać gta San Andreas na PC

Czy GTA San Andreas na PC działa ?
1537gosów jest na Tak

http://www.godneprogramy.pl