81q76vuvExL._SL1417_

Skąd pobrać Farming Simulator 2015 na PC

Pewnie nie Ty jeden zastanawiałeś się skąd pobrać Farming Simulator 2015? Pełna wersja! PC [ download ] [ symulator farmy 2015] [ wersja PL] 

Skąd pobrać Farming Simulator 2015

 

Opis Gry

Farming Simulator 15 – szósta wersja chyba najbardziej znanej serii symulatorów rolniczych, w których możemy zarządzać naszą własną firmą. Jak dobrze wiadomo wersja z 2014 roku trafiła tylko do graczy PS Vita oraz 3DS – wersja oznaczona numerem 15 znów trafiła na większy rynek. Podstawowe zasady nie uległy zmianie wciąż mamy obsiewać pola, hodowla zwierząt oraz kupowanie i ulepszanie wyposażenia dla naszego gospodarstwa. Życie na farmie w XXI wieku nie jest takie proste jak może się wydawać – choć wydawałoby się, że zautomatyzowanie procesów zachodzących w gospodarstwie musi przynieść odpowiedni zysk i prze wszystkim powinno nam ułatwić życie, to niestety w praktyce nie jest tak kolorowo. W Grze wszystko jest dokładnie tak, jak na polskiej wsi – oczywiście wszystko jest podkolorowane. Zyskujemy dostęp do nowych maszyn i wykonujemy nasze prace szybciej i sprawniej ale kilka problemów ze starej wersji nadal nie zostało rozwiązanych choć nowa odsłona to krok naprzód.
Tak więc tym razem nasze gospodarstwo możemy prowadzić w dwóch środowiskach. Do poprzedniej lokalizacji, znanej z poprzednich odsłon dodana obszar Europy Północnej (Skandowania). Najważniejsze cechy tego to inny krajobraz i inne warunki – przykład większa liczba terenów leśnych. Tutaj została dodana kolejna nowość pod nazwą „Zarządzanie lasem”. Można zakupić sprzęt, który pozwoli nam ścinać drzewa.
Dodano również nowe wyposażenie od nowych producentów, jak New Holland czy Ponsse. Na sam koniec warto powiedzieć o dodaniu myjki ciśnieniowej, dzięki której zmyjemy brud osadzający się na pojazdach podczas pracy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć trybu mulitiplayer. W tej odsłonie zarządzać farmą może 16 graczy jednocześnie, połączonych przez Internet lub sieć lokalną. Chyba teraz najlepsza wiadomość powróciło szerokie wsparcie dla modyfikacji tworzonych przez szerokie grono fanów.

Wymagania Sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz
Pamięć Ram: 2GB
Karta Grafiki: 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza )
Dysk: 3GB wolnego miejsca
System: Windows Vista/7/8

Skąd pobrać Farming Simulator 2015

How to download Farming Simulator 2015

Skąd pobrać Farming Simulator 2015

Czy Farming Simulator 2015 działa ?
1537gosów jest na Tak

http://www.godneprogramy.pl