maxresdefault

Kody do Subway Surfers na Coiny i Klucze

Kody do Subway Surfers na Coiny i Klucze

maxresdefault

Tym razem coś nowego gra na androida oraz iOS – jak dobrze wiemy w Sklepie Google Play możemy znaleźć masę podobnych gier lecz nie wszystkie mają coś w sobie co by nas zatrzymało na dłużej niż 60 minut gry. Taką grą jest właśnie Subway Surfers. W grze wcielamy się w rolę nastolatka o imieniu Jake, który urozmaica wygląd pociągów swoimi obrazami. Naszym zadaniem jest pomoc mu w ucieczce przed ścigającym go inspektorem i jego psem. Cała gra zamyka się na trzech torach kolejowych. Jeżeli ktoś grał w grę pod tytułem „Temple Run”, a wiec sterujemy naszym bohaterem z perspektywy jego pleców. Sterowanie jest banalnie proste bo ogranicza się do przesunięć palcem w czterech kierunkach – prawo, lewo, dół, góra. Wiem co każdy sobie teraz myśli ale już odp na wasze pytanie gra nie jest taka prosta jak się wydaje – im więcej punktów zdobywamy tym gra staje nam się coraz szybsza. Naszym głównym celem powinno być przede wszystkim powiększenie mnożnika punktów, ponieważ temu możemy uzyskać lepsze wyniki. Maksymalny mnożnik jaki można zdobyć to 30. Przejdźmy teraz do ulepszeń, o których coś tam w skrócie opowiem.
Jak to wiadomo mamy system ulepszeń i oczywiście wybór wielu bohaterów. Przede wszystkim w trakcie gry możemy na trafić na darmowe bonusy. Podam wam kilka przykładów:
Plecak odrzutowy – chyba nie muszę opisywać co to jest. Po aktywacji wzniesiemy się ponad tory kolejowe i fruniemy wysoko w łatwy sposób zdobywając monety i punkty.
Super Sneakers – buty dzięki którym możemy skakać wyżej i dalej niż normalnie.
Magnes na monety – bonus, który umożliwia nam zbieranie wszystkich napotkanych po drodze monet.
Podwójne punkty – przydatny bonus zwiększający mnożnik.
Tajemniczy kuferek – paczka, w której znajduje się jakaś rzecz. Kuferek można otworzyć dopiero po zakończeniu gry.

Przejdźmy teraz do najważniejszego elementu wpisu – kody do Subway Surfers – tak to nie są żarty!
Program jest w 100% bezpieczny – dodane specjalne dyrektywy, które działają za każdym razem jak uruchomisz program. Dodaliśmy również: „Proxy”, „Anty-ban” oraz „Auto-updater”. Każda funkcja działa za każdym razem. Program doda Ci momenty na konto abyś mógł szybciej i lepiej modyfikować swoją postać, a co za tym idzie – zdobywać coraz więcej punktów.

Kody do Subway Surfers na Coiny i Klucze

Kody do Subway Surfers na Coiny i Klucze

Czy Kody do Subway Surfers na Coiny i Klucze działają? 
1537gosów jest na Tak