kodydomovierstarplanet

Kody do MovieStarPlanet na Vip i diamenty

Kody do MovieStarPlanet na Vip i diamenty

Kody do MovieStarPlanet na Vip i diamenty

W grze MovieStarPlanet wcielamy się w postać gwiazdy filmowej, znanej z okładek gazet i kinowych plakatów. Gracz może poczuć magię życia w błysku fleszy i poczuć się jak prawdziwy celebryta. Jednak nawet największa gwiazda potrzebuje pieniędzy, aby zyskać sławnych przyjaciół i rozgłos. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki dla gracza, który ma kody do Moviestarplanet!

Brakuje Ci Starcoins na najpilniejsze wydatki? Jeżeli nie masz czasu, aby je zdobyć, wystarczy wpisać kod i na Twoim koncie wyląduje aż 100 000 monet! Dzięki temu będziesz mógł kupić wszystko o czym tylko zamarzysz! Nie martw się jeśli wszystko wydasz od razu. Wystarczy ponownie wpisać kod i cieszyć się kolejnym zastrzykiem gotówki. Zarabianie StarCoins jeszcze nigdy nie było takie proste!

Jeżeli poszukujesz sposobu jak zdobyć diamenty bez konieczności wydawania prawdziwych pieniędzy, dobrze trafiłeś. Kody do MovieStarPlanet pozwalają również na zdobycie tej cennej waluty. Jednorazowe wpisanie kodu wzbogaca nas o 5 000 diamentów. Potrzebujesz więcej? Nie martw się! Wystarczy po raz kolejny użyć kodu – nie ma ograniczeń, każde jego wpisanie powoduje zasilenie naszego konta. Dzięki diamentom łatwiej Ci będzie zdobyć przyjaciół i zyskać ich szacunek. Będą podziwiali Twoje osiągnięcia, które zrealizujesz dzięki kodom.

Zawsze marzyłeś żeby zostać STAR VIPEM? Nic prostszego! Sam wybierasz, na jak długo chcesz nim zostać – odpowiedni kod aktywuje STAR VIP-a na tydzień, miesiąc, trzy miesiące lub nawet na rok! W paczce z kodami znajdziesz również kody na inne członkostwa VIP, jednak z pewnością chcesz zostać tym z najwyższej półki. Rozdawaj tysiące autografów dziennie i zdobądź dostęp do sklepu dla największych gwiazd estrady!

Przeżyj pasjonującą przygodę w świecie showbiznesu! Wykorzystaj kody i spraw, że każdego dnia będzie Ci przybywało fanów i przyjaciół. Jesteś gotowy na przeżycie niesamowitych wrażeń w blasku jupiterów? W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak pobrać kody do Moviestarplanet!

 Moviestarplanet hack download

 Moviestarplanet hack download

Czy kody do Moviestarplanet działala?

 http://www.godneprogramy.pl

1537gosów jest na Tak