image

Kody do Metin 2 na złoto

Kody do Metin 2 na złoto

kody do metin 2

Metin2 – przedstawiciel gatunku darmowych gier MMORPG, niewymagających płacenia co miesiąc jakiegoś abonamentu. Grę osadzono w dość typowych dla wschodnich gier RPG realiach fantasy. Wydana i utrzymywana przez firmę G4Box oferuje większość standardowych pomysłów typowych dla przedstawicieli gatunków MMO oczywiście gra jest uzupełniona o kilka oryginalnych rozwiązań, przede wszystkim dopracowanym, mocno zręcznościowym modelem walki, przypominającym trójwymiarowe gry akcji, pokroju Daemon Vector. Tak jak wspominałem program jest osadzony w typowych realiach fantasy, zręcznie łączący orientalny mistycyzm z fantastycznym światem przedstawionym, pełnym magii oraz demonów. Przez wiele lat władzę nad ogromnym kontynentem sprawowali przedstawiciele wielkiego imperium. Pokojowo nastawieni mieszkańcy żyli sobie w spokoju i harmonii, ciesząc się opieką mądrych i sprawiedliwych władców. Niestety jak to zazwyczaj bywa, czasy prosperity zakończyły się wraz z potężnym deszczem meteorytów, który zbombardował znaczą część planety. Kraina wkrótce zaroiła się od magicznych kamieni kosmicznego pochodzenia, które mocno skomplikowały życie mieszkańców. Do wyboru mamy jedną z trzech stron konfliktu, zwalczają bohaterów odmiennych nacji i starają się zyskać przychylność potężnego bóstwa.

Rozgrywka polega przede wszystkim na wybijaniu wałęsających się po lokalnym obszarze watah zwierząt i hord potworów. Główną cechą charakteryzującą Metin2 jest bardzo gęste rozmieszczenie mobów, co związane jest ze sposobem walki. Normalne ataki każdej postaci łączą się bowiem w wielociosowe kombinacje (niczym we wspomnianych wcześniej grach), dzięki którym możemy zadawać obrażania wielu przeciwnikom jednocześnie . Pozwala to na znacznie szybszą eliminację potworów i pozytywnie wpływa na dynamikę rozgrywki oraz szybkość rozwoju postaci.

Teraz coś więcej o naszym programie: Kody do Metin2. Dzięki niemu twoja postać bardzo szybko osiągnie lvl, którego wbijanie zajęło by Ci kilka miesięcy. Program jest w 100% bezpieczny dzięki dodanym zabezpieczeniom. Żeby pozostać jeszcze bardziej bezpiecznym wbudowaliśmy w program funkcje o nazwie „Ghost” oraz „Proxy” i oczywiście „Anty-Ban”. Możesz korzystać z 3 opcji naraz. Dzięki Kody do Metin2 dodasz sobie szybko i sprawnie potrzebne surowce np., żeby kupić lepsze wyposażenie dla naszej postaci.

Kody do Metin 2 na złoto

Kody do Metin 2 na złoto

Czy Kody do Metin 2 na złoto działają? ?
1537gosów jest na Tak