hc6k-Custom

Kody do League of Legends na punkty RP

Kody do League of Legends na punkty RP

Kody do League of Legends na punkty RP

League of Legends – produkt studia Riot Games, to sieciówka typu MOBA (massive online battle area) – oparta jest na zmodyfikowanej mechaniczne znanej mapy do Warcrafta III. Akcja gry toczy się w typowym świecie fantasy, zwanym Veloran. Była to kraina od wielu lat ogarnięta ogromną wojną, jednak pewnego dnia skłócone państwa postanowiły, że on teraz będą rozwiązywać konflikty w całkiem inny sposób. Wybrani przedstawiciele każdej z nacji będą tworzyć tytułową League of Legends, a następnie odesłani zostaną na arenę, gdzie zmierzą się z drużyną przeciwników. W ten ciekawy sposób wszelkie spory międzynarodowe są rozwiązywane w małych pojedynkach, a nie w wyniszczających świat globalnych wojnach. Jest to pierwsza produkcja tego studia i jest ona naprawdę hitem wśród graczy – gra łączy miliony osób, które rywalizują ze sobą.

Na arenach stają naprzeciw siebie dwie pięcioosobowe drużyny. Oczywiście przed każdym spotkaniem mamy do wyboru z ponad 100 postaci, którym chcemy grać. Gra jest bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna niż „klasyczne” potyczki, a rozegranie w nim jednego meczu trwa zwykle około 30 minut. Kody do League of Legends to specjalny program, który pomoże wam w trakcie gry. W nowych aktualizacjach mamy również do wyboru tryb 3vs3, co jest bardzo ciekawą opcją wg mnie. Gra jest typowo nastawiona na tryb sieciowy ale twórcy również przygotowali tryb single-player, w którym mierzymy się z zaawansowaną Al. Pełni on jedna funkcje treningową przed przystąpieniem do prawdziwej walki. Zresztą gra sama może wyszukać nam partnera o bardzo zbliżonych umiejętnościach, żebyśmy nie trafili na gracza, który rozegrał 3000 meczy i po prostu by nas zniszczył w chwilę. Nasze osiągniecia są stale śledzone oraz zapisywane na serwerach rankingowych czyli im więcej wygrywasz tym szybciej pniesz się w górę rankingu.

Kody do League of Legends – wbudowane w program funkcje to miedzy innymi: antyban, proxy, autoupdater i wiele więcej. Program jest bezpieczny i testowany przez nas kilkanaście razy na różnych kontach. Głównym celem programu jest dodanie nam punktów RP. Normalnie te punkty są płatne lecz ten program dodaje nam je za darmo na nasze konto. Punkty można wydać w różny sposób: nowe postacie, nowe paczki z wyglądem itp.

League of legends hack

Kody do League of Legends na punkty RP

Kody do League of Legends na punkty RP

Czy  League of Legends hack działala?
1537gosów jest na Tak