Kody do brawl stars

Image result for brawlstars

Brawl Stars to multiplayer online battle arena (MOBA), gdzie gracze walczą z innymi graczami, a w niektórych przypadkach z przeciwnikami SI, w wielu trybach gry. Gracze mogą wybierać pomiędzy kilkoma odblokowanymi przez siebie brawlerami, z których każdy ma swój unikalny zestaw ofensywny lub defensywny. Podczas gdy brawlers atakują i zadają obrażenia wrogim brawlersom, budują oni swoją specjalną umiejętność, zwaną „Super”. Każdy brawler ma swoją własną „Super” zdolność, która może, na przykład, zrodzić wieżyczkę zadającą obrażenia lub całkowite uzdrowienie. Każdy brawler posiada również dwie odblokowalne (bierne) umiejętności zwane „Star Powers”, które można znaleźć w „Brawl Boxes” (wersja gry z łupem), lub wewnątrz sklepu w grze, gdy brawler osiągnie maksymalny poziom mocy. Dodatkowe brawlery można uzyskać również poprzez Brawl Boxes. Dodatkowo, w sklepie można zakupić „skórki”, które mogą zmieniać wygląd, animacje lub dźwięki Brawlerów.

Brawl Stars posiada wiele różnych trybów gry, z których każdy ma inny cel. Gracze mogą zapraszać znajomych do gry z nimi aż do maksymalnej wielkości zespołu w danym trybie gry.

Przejdźmy jednak do naszych kodów, które dla was przygotowaliśmy. Pozwolą one wam na odblokowanie nowych postaci czy otrzymanie darmowych gemów. Gemy są niezbędne do przyjemnej rozgrywki i już teraz używając naszych kodów możesz cieszyć się nielimitowaną ilościa gemów, które z pewnościa przyspiesza twoja rozgrywke

Kody do Brawl Stars na darmowe gemy

Kody do Elsword na monety

Czy nasze kody działają? ?

 
1237gosów jest na Tak