yt

Jak pobrać filmy z Youtube?

Jak pobrać filmy z Youtube?

yt

YouTube Song Downloader  – co tu długo pisać aplikacja pozwalająca nam pobierać audio i video z naszych ulubionych filmów. W odróżnieniu od wielu znanych stron ta aplikacja pozwala nam pobierać bez integracji w przeglądarkę – działa na zasadzie kopiuj – wklej.

Jak pobrać filmy z Youtube? Nie raz sobie zadawałem to to pytanie aż wreszcie znalazłem coś co spełnia moje oczekiwania. Sam korzystam z tego programu już jakiś czas i nie wyobrażam sobie, że on nagle przestanie działać. Aktualizacje są dość częste bo jak wiadomo YouTube lubi zmieniać sobie wiele rzeczy i nie zawsze da się pobrać ale następnego dnia już pojawia się update i wszystko działa jak powinno. Kolejną bardzo ciekawą opcją jest możliwość wyboru w jakiej jakości chcemy pobrać nasze audio lub video. W wielu takich programach czy na takich stronach wykorzystywany jest najsłabszy kodek – tutaj osiągniemy pełną jakość. Kolejną opcją jest to, że nie musimy wklejać linka do programu tylko wpisujemy sobie tytuł i program wyszuka nam pasujące opcje. Program oferuje nam także możliwość pobierania całych albumów z youtube.  Wystarczy tylko, że wskażemy wykonawcę, wybierzemy interesujący nas album, a aplikacja sama wyszuka utwory wchodzące w jego skład i umożliwi pobranie ich na dysk komputera. Przejdźmy teraz do zapisu video – program oferuje nam pobieranie filmów jakości fullHD jeżeli jest dostepna i zapisuje filmy do formatów: AVI, MP4, FLV, a pliki audio zapisywane są do formatu: MP3, OGG. Oczywiście w ustawieniach mamy możliwość wyboru i to my decydujemy. Download YouTube Song Downloader mamy możliwość pobierać wiele plików jednocześnie – tzw wielozadaniowość, a nie jak to nie, które programy oferują zapis jednego pliku jednocześnie, a mamy ich do pobrania np. około 50 – wtedy robi się to już męczące.

Download YouTube Song Downloader – narzędzie przydatne każdemu – nie wierzę, żeby ktoś nie korzystał w ogóle z Youtube. Dzięki temu małemu cacku będziesz mógł zapisać ciekawe filmy, ulubione piosenki i wszystko inne co znajdziesz na YouTube. Program działa na systemach do Windowsa XP do najnowszej 10. Do poprawnego działania programu potrzebne są biblioteki .NET Framework w wersji 4.0

Program do pobierania filmów z Youtube

Program do pobierania filmów z Youtube

Czy pobieranie z Youtube działa ?
1537gosów jest na Tak